Кошик
461 відгук
+380935506599
+380935506599
+ Viber (sms)
+380992234212
vinail@ukr.net
" ViNail " online shop

Полигель (акригель)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Говорячи про акрігель, полігель, акрил-гель, необхідно розуміти, що це один і той же товар. Багато нейл-фахівці схильні вважати його матеріалом, який відкриває нову еру в нігтьовому нарощуванні і моделюванні. Широкі можливості в поєднанні з унікальними властивостями, неймовірний комфорт в роботі - переваги говорять самі за себе і активно наштовхують на думку купити акрігель, щоб спробувати і зробити власні висновки.

Що ж являє собою цей матеріал з кількома назвами? Розгадка лежить на поверхні - це акрил і гель, які "подружилися" і стали одним цілим. Так-так, таке стало можливим завдяки невтомній пошуку, експериментам та інноваціям. 

Властивості, які акрігель для нігтів "взяв" у акрила:

  • висока щільність;
  • відсутність розтікання;
  • необхідність в акуратному викладенні, розрівнюванні;
  • не самовирівнюється.

Властивості, які акрігель для нігтів "взяв" у геля:

  • відсутність неприємного різкого запаху;
  • полімеризація в ультрафіолетовій лампі;
  • гипоаллергенність;
  • тонкість і природність змодельованих нігтів.

Сучасні нейл-фахівці, які з радістю сприймають появу цікавих новинок для нарощування, по достоїнству оцінили полігель (polygel). У числі головних переваг вони називають економію часу, яку гарантує робота з цим матеріалом. Дійсно, слідуючи правильній техніці викладки, можна досить швидко сформувати штучні нігтики, не вдаючись до одного з найбільш трудомістких етапів - обпилювання. Тому саме акрігель для нарощування вибирають все частіше. Успішно використовується він і в ремонті, зміцненні, вирівнюванні.

Працювати з полігелем зручно не тільки досвідченим майстрам. Він абсолютно незамінний для новачків, які тільки починають освоювати манікюрне нарощування і моделювання. Дійсно, не потрібно поспішати і хвилюватися, що матеріал розтечеться (як гель) або застигне (як акрил). Ви спокійно удосконалюєте створювану форму, домагаєтеся ідеальних пропорцій і отримуєте ідеальний результат. Ніяких втрат пластичності до моменту полімеризації в лампі!